KATEGORİLER
Sepetim
Değerli ziyaretçimiz, web sayfamızda kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. İnternet sitemizi kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Hakkımızda

TEMİZ-İŞ Mobilya 1978 yılında Bursa‘nın Osmangazi Panayır Mahallesi’nde açılan Marangaz ve Mobilya İmalatımız ile serüvenine başladı. İlerliyen yıllar da Tecrübeyi, Teknoloji ile birleştirerek Müşteri memnuniyetin den taviz vermeden emin adımlar ile yaptığımız ürünlerimizi Türkiye genelin de ‘’www.onelineavm.com’’ ve diğer online satış sitelerin de satılmaktadır. TEMİZ-İŞ Mobilya 1978 yılında bir; Şahıs Firması adı altın da başlayan bu öyküye, geçen zaman içerisin de 1993 yılın da Limited Şirketi 1997 yılın da nihai noktada TEMİZ-İŞ İnşaat – Tekstil – Gıda – Reklamcılık – Turizm – Telekominikasyon – Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ünvan değişikliği yaparak Markalarımız ve Patentlerimizi alıp hedeflerimize emin adımlar ile siz Müşterilerimizin desteklerini arkamıza alıp ilerlemeye devam etmekteyiz...! Sektörde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, her zaman ön planda tuttuğumuz kalite, güven esaslı çalışmalarımız ve mutlak olarak öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde bu kadar geniş bir noktaya ulaşarak, öncü firmalar arasında yer almayı başardık. Sektörün en deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek İdeal fiyatlarda müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik.

TEMİZ-İŞ olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu misyon kapsamında her zaman teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yüksek kalite ve sorunsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Sadece bulunduğu kent de değil tüm Türkiye'de aynı hizmet kalitesini oluşturmak için online mağaza kurulumu gerçekleştirdik.Türkiye'nin Lider Mobilya Ve Ev Dekorasyon Sitesi ‘’www.onelineavm.com’’

TEMİZ-İŞ kurulduğumuz günden itibaren her zaman müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak en iyi ve en güçlü sunmayı hedefliyoruz. Bu mantık ile hareket ederken sayfamız üzerinde sizler için sadece mobilya alanında değil ev dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar konusunda da tablolar, sehpa takımları, aynalar, aydınlatma ürünleri, fiskos sehpalar, dresuarlar ve kitaplık gibi birçok farklı ürün türünü de ‘www.onelineavm.com’’ alışveriş ile size ulaştırıyoruz.

Güvenli Alışveriş

Sayfamızda her zaman güvenli alışveriş gerçekleştirme imkanına sahip olarak veri iletimi için 128 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu nedenle sayfamız üzerinden kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş gerçekleştirirken, bilgileriniz veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz ve sadece sipariş işleminin gerçekleştirilmesi için kullanılır.

Kalite Ve Orjinallik Garantisi

En İyi Müşteri Deneyimi TEMİZ-İŞ olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri her fırsatta belirtirken, müşteri deneyimini de en üst noktaya ulaştırmak için günümüzün tüm teknolojik imkanlarından ve iletişim imkanlarından faydalanıyoruz. Bu kapsamda sosyal medya ortamlarında yer alan Facebook, Whatsapp, Instagram ve Twitter hesaplarımız sayesinde müşterilerimiz 365 gün ve 24 saat boyunca rahatlıkla bize ulaşabiliyor. Bu sayede ister dileklerinizi ister önerilerinizi bize sunarak, daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.